EXPEDÍCIA
 ČLENOVIA
 FOTOGALÉRIA
 MÉDIA
 KNIHA NÁVŠTEV
 

ČLENOVIA EXPEDÍCIE
PAVOL LAZAR – vedúci expedície
Tatry, Alpy, Himaláje, Andy,... Množstvo výstupov, množstvo skúseností. Pre Pala nie je dôležité vyhrať ale zvíťaziť. Je predovšetkým perfektný organizátor a vo výškach je ako doma. V poslednej dobe viac času strávil lezením v Tatrách ako podnikaním v meste. Pravdepodobne vedel prečo.
JARO DUTKA
Šialené sólové výstupy v zimných Tatrách, severná stena Eigru, člen expedície Everest 1998, pokus o prvovýstup v Himalájach, prvovýstup na Trango v Karakorame, výška cez 8000 na K2 Ambruziho hrebeňom! Skúsenosti má na rozdávanie.
MAREK HUDÁK
Bývalý reprezentant v hádzanej, neskôr skialpinistický pretekár, teraz horolezec s neuveriteľnou kondíciou. V roku 2005 bol členom expedície Cho Oyu, o rok neskôr liezol v Peru a tento rok sa už seriózne pripravoval v Alpách na najvyššie méty do Himalájí. To, čo robí, robí vždy na plný plyn.
DODO KOPOLD
Člen slovenského reprezentačného družstva. V Karakorame, Himalájach, Tatrách a v Alpách preliezol množstvo náročných ciest. Prvovýstup na šestisícovky Great Trango, Uli Biaho Tower, Mt Mahindra alpským štýlom a tiež prvé opakovanie americkej cesty na Shipton Spire. Víťaz ankety Horolezec roka 2002, 2003, 2005, držiteľ niekoľkých ocenení za výstupy v Alpách, Himalájach a v Karakorame.Expedícia |  Členovia |  Fotogaléria |  Média |  Kniha návštev |  Aktuality

Stránka vznikla v rámci projektu EXPEDITION.SK - zadarmo vytvoríme stránky vašich expedícií.
Návštevnosť: 44819

HLAVNÝ ORGANIZÁTORJEDNOTLIVÝCH ČLENOV EXPEDÍCIE PODPORILI